LiSeLiYiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LiSeLiYiZ

єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Ortaklar
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
üye olduğunuzda tanışalım..
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 2:17 pm tarafından masum_ezgi
burada yeni üyelerimiz kendilerini anltabilirler... we daha önceden üye olan arkadaşlarla birbirlerini daha iyi tanıma olanağı bulabilirler..

Yorum: 0
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Dostların Aşkı
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 5:47 pm tarafından tatlı cadı

» SAATTTE 574.8 KM HIZ YAPTI...
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:05 pm tarafından tatlı cadı

» BİLGİSAYAR KONUŞMAYI YAZIYA DÖKECEK
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:04 pm tarafından tatlı cadı

» ROBOT BÖÇEKLER
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:03 pm tarafından tatlı cadı

» SENDEN AYRI GECEN GÜNLER...ÇARESİZ
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:00 pm tarafından tatlı cadı

» BİLİR MİSİN???
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:57 pm tarafından tatlı cadı

» UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:43 pm tarafından tatlı cadı

» Daha İlginçi Yoktur Herhalde
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 8:35 pm tarafından MtL

» Otobüsçü Coşmuş :D
ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 8:10 pm tarafından MtL

En iyi yollayıcılar
masum_ezgi
ÖL YADA ÖLDÜR I_vote_lcapÖL YADA ÖLDÜR I_voting_barÖL YADA ÖLDÜR I_vote_rcap 
MtL
tatlı cadı
Admin

ÖL YADA ÖLDÜR

YazarMesaj
masum_ezgi

ÖL YADA ÖLDÜR Empty
MesajKonu: ÖL YADA ÖLDÜR   ÖL YADA ÖLDÜR I_icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 3:58 pm

Akşam olmuştu ve pelin hala çalışmaktaydı.Herkes evlerine dönmüştü ancak o son kalan dosyalarına da bakma istiyordu.
Bir süre dosyalarına baktıktan sonra yorulduğunu anladı ve işten çıktı.
Arabasına atladı ve yola koyuldu evine gitmek için. Yaklaşık 5-10 dakika sonra arabası bozuldu ve arabasını yolun kenarına çekti.

PELİN-Kahretsin ya tam bozulacak zamanı buldu. Şimdi ne yapacağım ben akşam vakti bu ıssız yerde

Pelin ıssız olan yerde yoldan birileri geçer mi diye bekledi ve bir süre sonra karanlıkta arabasıyla gelen bir kişiyi gördü ve durdurdu. Gördüğü kişi orta yaşlı bir adamdı.

ADAM-Merhaba yardımcı olabilir miyim?

PELİN-Tabi ki lütfen

ADAM-Sanırım arabanız bozuldu dur bir bakıyım

Adam arabasından indi ve bozulan arabanın yanına geldi kaputu açtı.

ADAM-Arabanız çok kötü bozulmuş çalışması şuan için imkansız

PELİN-Peki ben ne yapacağım şimdi evime nasıl gideceğim

ADAM-Benimle gelmek isterseniz ben sizi götürürüm

PELİN-Başka çarem yok gelirim. Sağ olun beni kabul ettiğiniz için

ADAM-Tabi ne demek. Akşam vakti burada kalmanıza razı olamazdım.

Pelin adamın arabasına biner.

PELİN-Buralardan mısınız?

ADAM-Hayır bir iş için buradayım

PELİN-İşiniz nedir acaba

ADAM-Senin gibi kızları kaçırmak.

Adam böyle birşey söyledikten sonra kahkaha atar ve cebinden tabancayı çıkarır Pelinin kafasına sertçe vurur.Pelin bayılır.Adam kendi mekanına götürür pelini.Karanlık mahsen gibi bir odaya götürüp ellerini ve ayaklarını bağlar sandalyeye oturtur.Pelin hala baygındır ve adam pelini odaya kilitler dışarı çıkar.Bir süre sonra pelin uyanır

PELİN- Neredeyim ben.Burası neresi.

Pelin etrafını kontrol eder ve kaçırıldığını anlar. Nasıl kaçırıldığını kafasına vurulan sert darbeyle ilk olarak düşünememiştir ancak bir süre sonra arabasına bindiği adam tarafından kaçırıldığını anlar.Elleri ve ayakları bağlı olduğu için bir yere kımıldayamaz.Yapacağı tek şey oturup beklemektir.Yaklaşık 1 saat sonra adam tekrar gelir.Kızın ağzındaki bandı çıkarır.

ADAM-Nasılsın bakalım görmeyeli

PELİN-Neden bana bunu yapıyorsun

ADAM-Sen söyle neden acaba

PELİN-Bilmiyorum.Lütfen bırak beni gideyim

ADAM-Olmaz daha oyun yeni başlıyor.Seninle bir oyun oynayacağız.Ben sana bazı sorular soracağım sen de doğru cevap vereceksin.He eğer doğru cevap alamazsam el parmaklarından birini kaybedersin.

Adam eline işkence aletlerinden neşteri alır ve kıza soru sorar.

ADAM-İsmin nedir?

PELİN-Pelin

ADAM-Yanlış anlama soru bu değildi parmak hala gidebilir

PELİN-Lütfen bırak beni ne istersen veririm çok param var

ADAM-Para için mi yaptığımı zannediyorsun .Gururumu incitiyorsun.Gelelim ilk soruna.Kolay bir soruyla başlayacağım.Sen benim yerimde ben de senin yerinde olsam ne yapardın?

Pelin düşünür ne cevap vereceğini bilemez. Çünkü bir parmağını kaybedebilirdi.

PELİN-Seni hiç düşünmeden öldürürdüm

ADAM-Ama sen katilsin ve ben de masum biriyim öyle düşün

PELİN-Eğer öldürmek için kaçırdıysam öldürürdüm

Adam güler...

ADAM-Demek senin içinde de öldürme dürtüsü var buna sevindim. Şimdilik bir parmağından kurtuldun.Geçelim işaret parmağına

Pelin ağlamayı kesmiştir ve nasıl bir sapıkla karşılaştığının farkına varmıştır.Ciddi olup adamın sorularına mantıklı cevaplar vermek zorundadır.Adamın hangi cevabı istediğini bilmesi zor olsa da elinden geleni yapmaya çalışacaktır.

ADAM-Gelelim ikinci soruna. Birisi senin kesinlikle istemediğin bir şey yaptı ve ondan intikam almak istiyorsun ne yaparsın?

PELİN-Ben intikam almam

ADAM-A A parmak gidiyor iyi düşün

PELİN- Peki peki dur bir dakika düşüneyim.Onu öldürürdüm ancak kendini öldürmüş süsü verirdim

ADAM-Aferin güzel cevap.Ben diyorum senin ruhunda var katillik

Pelin bu cevaplardan hoşlandığı için adama böyle cevaplar veriyordur.

ADAM-Neyse hadi son bir soru soracak.Bu biraz zor olacak ve bedeli de ağır olacak.Bilirsen sana bu hale nasıl düştüğümü anlatıcam bilemezsen kolunu kesicem.

Pelin kendisi çok önemli olan bu soruyu bilmesi gerekti.

ADAM-Bir erkek olduğunu düşün ve kız arkadaşın tarafından başka bir erkekle aldatılıyorsun ne yapardın?

PELİN-Kız arkadaşımı sonsuza dek bir daha görmezdim.

ADAM-Sence bu seni rahatlatıcak mı?

PELİN-Belki belki de değil ama ben böyle yapardım

ADAM-Neyse bu cevabın beni çok tatmin etmedi ama yinede bilmiş kabul edeceğim ve sana olanları anlatacağım.Bir gün kız aradaşımı görmek için evine gittim.Kapısının anahtarı bende de vardı ve bir sürpriz yapıcaktım ona.İçeri girdiğimde onu başka biriyle yakaladım.Peki ben ne yaptım.Tabiki senin söylediğin gibi değil.Onları aynen seni bağladığım gibi bağladım ve işkence yapa yapa öldürdüm.İşte intikam budur.Ben olanlar yüzünden bu hale geldim.Kimse beni aldatamaz.

Pelin konuşamıyordur ve ne yapacağını bilemez durumdadır.Artık ölümün yaklaştığını anlamıştır.Yinede birşeyler söylemek için adama şöyle der...

PELİN-Kız aradaşın seni aldattı diye bana böyle şeyler yapmanı gerektirir mi bırak beni gideyim.Hiç kimseye anlatmam.

ADAM-Sadece seni kaçırmadım ki.Senden önce bir çok kadını kaçırdım ve işkence yaparak öldürdüm.Sen de değişik şeyler sezdiğim için seni şu ana kadar öldürmedim ve soru cevap oyunu oynadım.Bu öldürme işi artık bana heyecan vermeye başladı.İntikam duygum zaten kız aradaşımla öteki kişiyi öldürdüğümde bitmişti.Şu an ki duygum bambaşka

PELİN-Peki öldür beni artık yeter dayanamıyorum

ADAM-Hayır genç bayan daha işimiz bitmedi seninle

Adam kızın ellerini ayaklarını çözer ve yaşamak istiyorsan göstereceğim kişiyi öldüreceksin yoksa sen ölürsün der...Pelinin kabul etmekten başka çaresi yoktur ve kabul eder.

PELİN-Peki kimi öldürmem gerekiyor

ADAM-Sakın polise gideyim deme seni her şekilde bulup öldürürüm.Öldürceğin kişiyi şimdi cebimden çıkaracağım resimde göreceksin.

PELİN-Tamam kimseye söylemiyeceğim sadece kimi öldüreceğimi göster

Adam cebinden resmi çıkarır ve Peline gösterir.Pelin çok şaşırır çünkü resimde ki kişi bir süredir araları çok kötü olan kız arkadaşıdır.Aralarının kötü olmasının sebebi de erkek arkadaşıyla kızı birlikte yakalamasıdır.Adam daha önce de Pelini takip etmiş ve yaşadığı olayların kendisiyle aynı şeyler olduğunu gördüğü için kaçırmıştır.Bu yüzden de öldürmemiştir.

PELİN-Ama ben bu kişiyi tanıyorum.Benim kız arkadaşımdı

ADAM-Ne sandın.Seni kaçırmamın sebebi benim durumda olman ve benim gibi intikam alman.Yoksa diğerleri gibi öldürmüştüm seni de.Bu arada sana arabalarla ilgili bir ders vereyim gel benimle.

Adam peline kaputu nasıl açacağını ve fren sistemini gösterir.Sonra bir kablo gösterir ve çektiğinde arabanın freninin çalışmayacağını söyler.Bunu aklında tutmasını belki lazım olacağını söyler.

PELİN-Peki benim onu arabasıyla kaza yapmış gibi mi öldürmemi istiyorsun

ADAM-Onu sana bırakıyorum.Bakalım aklında ne tür bir öldürme senaryosu var

Adam Pelini mahsenin dışına çıkartır ve gidebileceğini söyler.

ADAM-Gözüm üstünde sakın yanlış bir hareket yapayım deme.Yoksa ne yapabileceğimi biliyorsun

Pelin hiç düşünmeden ve arkasına bakmadan oradan uzaklaşır.Bir kaç gün öldürme senaryosu hazırlar ve bir gün öldüreceği eski kız arkadaşını telefonla arar.

PELİN-Merhaba selin nasılsın görüşmeyeli

SELİN-İyiyim sağol da küs değil miyiz?

PELİN-Hayır ben de onu konuşmak için buluşalım mı diyecektim

SELİN-Peki yer ve zaman söyle

PELİN-Yarın öğlen her zaman gittiğimiz kafede olur mu?

SELİN-Tamam yarın orada olacağım

Pelin nasıl ve ne şekilde öldüreceğini kararlaştırmıştır kafasında.Ama hiçte katilin sandığı gibi işkence yapmayı düşünmüyordur.Ertesi gün Selinle buluşmak için kafeye gider

PELİN-Nerede kaldı bu ya.Ha işte geliyor

SELİN-Meraba pelin geçiktim kusura bakma.Evet konuya girmeni bekliyorum

PELİN-Ya düşündüm de aramızın bu kadar soğuk olmasına gerek yok.Yaşanan bir şey var ortada ancak ben bunu unutmak istiyorum.Bu yüzden barışalım diyecektim.

SELİN-Tamam ben zaten hazırım barışmaya

PELİN-Böyle düşündüğüne sevindim.Bir dakika beklermisin lavaboya gitmem gerek.

SELİN-Tabiki gidebilirsin

Pelin lavaboya gider gibi yapıp arka taraftan dolanarak Selinin arabasının yanına gelir.Nasıl açacağını ve ne yapacağını katilden öğrenen Pelin aynı şekilleri uygular ve tekrar Selinin yanına gider.

SELİN-Çok uzun sürdü

PELİN-Evet bir arkadaş gördüm içerde onunla konuşuyordum.

SELİN-Neyse benim gitmem gerek sonra görüşürüz

Pelin içinden sonra olmayacağını biliyordur

Pelin evine gider ve yalnız yaşıyordur.Duş alır sonra televizyonu açar.Bir son dakika haberiyle karşı karşıya gelir.Evet eski kız arkadaş bir kaza yapmıştır ve ölmüştür.Pelin ve katil amacına ulaşmıştır.Eve bir telefon gelir.Arayan katildir

ADAM-Aferin sana Pelin iyi iş çıkardın

PELİN-Ne söylediysen onu yaptım.Artık beni rahat bırak

Pelin telefonu kapatır.Telefon tekrar çalar.

ADAM-A A benim yüzüme telefon kapatılamayacağını öğrenmen gerek.Pencereden aşağıya bak seni aşağıda bekliyorum

Pelin aşağıya bakar ve gerçektende katili görür ve aşağıya inmek zorundadır.İnmeden önce iş yerini arar ve rahatsız olduğunu söyler bir kaç hafta izin alır.
Pelin adamın arabasına biner.

ADAM-Hoşgeldin tatlım.

PELİN-Tamam söylediğin her şeyi yaptım neden beni hala bırakmıyorsun?

ADAM-Seninle son bir işim olacak bu sınavıda geçersen serbest bırakıcam.

PELİN-Neymiş o

ADAM-Bu sefer durum farklı.İntikam almak istediğin kişiyi öldürmeyeceksin sevdiğin bir kişiyi öldüreceksin.Ya sevdiğin kişiyi öldürürsün ya da ölürsün seçim senin.Sevdiğin kişiyi ben gösterecem..
Senarist-İşte selincim senin oynayacağın senaryo böyle bir şey.Sen bu senaryoda pelini oynayacaksın

Selin-Ya çok zor gibi görünüyor.O heyecanı korkuyu yatsıtmak zor.Ama yine de elimden geleni yaparım

Senaris-Tamam yarın gel detayları konuşalım.Hadi iyi günler

Selin-Sağol görüşürüz

ÖL YADA ÖLDÜR
1 sayfadaki 1 sayfası