LiSeLiYiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LiSeLiYiZ

єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Ortaklar
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
üye olduğunuzda tanışalım..
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 2:17 pm tarafından masum_ezgi
burada yeni üyelerimiz kendilerini anltabilirler... we daha önceden üye olan arkadaşlarla birbirlerini daha iyi tanıma olanağı bulabilirler..

Yorum: 0
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Dostların Aşkı
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 5:47 pm tarafından tatlı cadı

» SAATTTE 574.8 KM HIZ YAPTI...
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:05 pm tarafından tatlı cadı

» BİLGİSAYAR KONUŞMAYI YAZIYA DÖKECEK
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:04 pm tarafından tatlı cadı

» ROBOT BÖÇEKLER
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:03 pm tarafından tatlı cadı

» SENDEN AYRI GECEN GÜNLER...ÇARESİZ
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:00 pm tarafından tatlı cadı

» BİLİR MİSİN???
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:57 pm tarafından tatlı cadı

» UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:43 pm tarafından tatlı cadı

» Daha İlginçi Yoktur Herhalde
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 8:35 pm tarafından MtL

» Otobüsçü Coşmuş :D
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 8:10 pm tarafından MtL

En iyi yollayıcılar
masum_ezgi
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_vote_lcapUMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_voting_barUMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_vote_rcap 
MtL
UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_vote_lcapUMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_voting_barUMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_vote_rcap 
tatlı cadı
Admin

UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ

YazarMesaj
tatlı cadı

UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ Empty
MesajKonu: UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ   UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:43 pm

Sensiz bir gecenin kör karanlıgında ilerlemek ne zordur,ne ürperti verir insana.Anlamsızlıgın boşlugunda kala kalmak öyledir.Anlayamamak öyledir işte.Anlatamamak da başkadır..Daha acıdır.daha çok üzer insanı.İşte sen böylesin.Anlatamıyorsun dertlerini.En çokta neye yanıyorum biliyor musun???Ne istediğini bilemiyorsun.Ben bu sözleri sen uyurken yazıyorum..Şimdi sen uyuyorsun,evet agladıgımı görmüyorsun.Görsen üzülürsün biliyorum.Yüregin ağlar seninde,gözlerin degil..Umutsuzlugun limanında bir gemi var .Duruyor ..umuda yolculuk için bekliyor ama nafile ,sen yoksun..Bir konuşsan neler söyleyeceksin kim bilir??Bana aşkım diyeceksin.Sana sarılacağım sımsıkı.Acılı yılların ardında ilaç gibi gelecek bu bize.Kötü günleri unutup gidecegiz o gemiye.Bir an bir sevinç yaşadı gönlüm,bir umut doğdu yüregime.Ama sonra..Sen ordasın işte öylece uyuyorsun kanepenin üzerinde.Hepsi bir rüya,hepsi bir anlık umut işte...Şimdi uyuyorsun orada öyle.Yalnız anlamadıgım birşey var;sen farklısın,hayat dolu gözlerin acılara yenilmemek için umut ediyor.Umutsuzlugun açtıgı yarayı sen ii bilirsin...sen günahlardan arınmış tertemiz bir meleksin.Herşeyden önemlisi sen ,sen ..sen benim aşkımsın..Ve şimdi uyuyorsun,uyumana bak sen sevgilim...uyumana bak..Sen beni anlıyorsun ve beni benden ii biliyorsun ama ya ben...yha ben seni ne kadar tanıyorum.Sen benim aşkımsın sadece.Resimler yapıyorsun kendince,fenada olmuyor hani..maviyi seviyorsun,en çokta maviyi özgülük olarak biliyorsun..bakıyorum resmilerine derince;birşeyler görüyorum sonra içinde.bir aile;sen,ben ve....Sen askere gidiyorsun güzelce davullar,zurnalar görüyorum resimde,sen el üstünde.Anlıyorum seni.Seni duyuyorum sevgilim.Seni seviyorum....Sende söylüyorsun beni sevdigini resimde.Sen konuşuyorsun sevgilim;Seni anlıyorum.Sonra soruyorum,sen bana kendini anlat diyorum.Bir resim yapıyorsun hemen.çiçeklerin arasında sen .yine mavi,yine özgürlügün içinde duran kocaman ışıl ışıl gözleriyle bakan bir adam.evet sen hayatımsın şimdi..Şimdi uyuyorsun..Uyumana bak sen sevgilim..(biz yenilmedik hakem taraf tuttu... senin için seni seviyorum)

UMUTSUZLUĞUN LİMANINDA BİR GEMİ
1 sayfadaki 1 sayfası